Kategorie

Vítejte,

 

dovolte, abychom Vás uvítali na našem novém internetovém obchodě klelektronik.cz.

 

Firma byla založena v roce 1992 v Opatovicích. Od počátku byly aktivity firmy zaměřeny na servis spotřební elektroniky. Postupem času naše firma získává vysokou úrovní a množstvím prováděných služeb stále větší ohlas u zákazníků. Z tohoto důvodu jsme v roce 1996 začali budovat nové sídlo firmy a v roce 1998 se stěhujeme do vlastních nových prostorů v centru Hranic na Moravě.

 

V oboru elektroniky a elektrotechniky nejsme žádnými nováčky, již letos zahajujeme dvacátou sezónu zabývající se prodejem a servisem anténní a satelitní techniky.

 

Přestože jsou naše produkty dobře známé, stále se snažíme hledat nové a lepší řešení, aby naše služby byly na profesionální úrovni a také byly za nejlepší ceny.

 

Díky těmto zkušenostem jsme schopni u nás zakoupené zboží (anténní, satelitní technika, montáže dataprojektorů, atd.) instalovat od rodinného domu po bytový komplex.

    

Stále klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Jsme připraveni vyhovět všem Vašim požadavkům v oboru naší činnosti k Vaší maximální spokojenosti.

 

KLelektronik.cz nabízí veškerý sortiment anténní, satelitní a wifi techniky, kamerových systémů a jiných zařízení, držáků antén, TV, Plazma TV a projektorů, bílé a černé elektroniky a PC příslušenství. Náš sortiment se snažíme stále rozšiřovat.

 

Název KLektronik vznikl od spojení Klvaňa elektronik. Z tohoto důvodu se jmenuje náš internetový obchod KLelektronik.cz.

 

Doufáme, že zde najdete zajímavé produkty, které právě potřebujete. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Miroslav Klvaňa
majitel firmy